Webová stránka No-Problem.sk

Najnovším kúskom z našej dielne je nová webová stránka pre klienta No-Problem.sk. Úlohou stránky je prezentovať tri podnikateľské aktivity klienta – striekaná izolácia, montáž sadrokartónov a výškové práce.
V prvej fáze sme pre klienta navrhli nové logo a farebnú schému, s ktorou budeme pracovať.
V ďalšej fáze na rad prišiel samotný web. Pri jeho navrhovaní sme dbali na to aby bol jednoduchý, prehľadný, vhodný pre mobilné zariadenia, aby obsahoval všetky dôležité informácie a aby návštevník vedel jednoducho kontaktovať klienta s konkrétnym dopytom. Integrovali sme teda do webu Messenger chat, vďaka ktorému môžu návštevníci jednoducho napísať na facebookovú stránku klienta. Všetky telefónne čísla sú s hypertextovým odkazom a tak keď návštevník na nich klikne v mobilnom zariadení, telefón začne číslo vytáčať. To výrazne šetrí čas i nervy návštevníka.
Na dopyt klienta sme vytvorili dve kalkulačky, kde si návštevníci po zadaní hodnôt vypočítajú predkladanú cenu prác. Následne môžu klientovi zaslať údaje vo forme dopytu. Aby sme klientovi správu webu čo najviac zjednodušili, galériu sme vyriešili formu Instagram feedu, kedy sa na web prenášajú fotografie, ktoré klient nahraje do svojho účtu na Instagrame. Výsledok práce si môžte pozrieť na adrese: https://no-problem.sk/

No-Problem.SK logo

no problem sk web

Kontakt

Neváhajte nás kontaktovať. Prvá konzultácia je na nás!

0948 312 290

info@hitt.sk

Kúpeľná 6
Prešov
(Eastcubator)