Produktový katalóg UMAKOV INOX 2019/2020

Hoci primárne sa zameriavame na digitálne reklamné riešenia ani printové záležitosti nie sú pre nás cudzie. Pre spoločnosť UMAKOV už niekoľko rokov pomáhame pripravovať grafické podklady pre tlač produktových katalógov.
Ten posledný INOX 2019/2020 bol pre nás doteraz najnáročnejším projektom. Jednak sa výrazne menila doteraz zaužívaná koncepcia a jednak počet nových položiek výrazne vzrástol. Po niekoľkých mesiacoch tvrdej práce však výsledok stojí za to.
Na 324 stranách je predstavený kompletný predajný program komponentov pre nerezové a sklenené zábradlia spoločnosti UMAKOV.
Samotný katalóg je rozdelený do niekoľkých tematických častí: bezrámové zábradlia, stĺpiky, držiaky skla, komponenty, sklenené systémy a schody a príslušenstvo, ktoré sú graficky oddelenými dvojstranami s fotografiami riešením. Samotné sakecie sú predstavenie buď fotografiami alebo rendrami.
Keďže pri každej položke je detailná výkresová dokumentácia, zákazník získava cenné informácie bez toho, aby musel kontaktovať technickú podporu.
Výsledné dielo si môžte pozrieť na adrese: https://bit.ly/2KYJeBc

Rozmýšľate nad podobným spôsobom propagácie? Neváhajte nás kontaktovať!

Kontakt

Neváhajte nás kontaktovať. Prvá konzultácia je na nás!

0948 312 290

info@hitt.sk

Kúpeľná 6
Prešov
(Eastcubator)