Reklama na heureke

a iných porovnávačoch cien

Rozhodli ste sa investovať do reklamy na Heureke, avšak máte obavy, že vaša cena nie je najnižšia oproti konkurencii? Nevadí! Hoci je cena stále najdôležitejším faktorom pre nákup tovaru, nie je jediným. Napriek tomu, že budete mať cenu oproti konkurencii mierne vyššiu, ak správne nastavíte ostatné parametre, môžete konkurenčný boj o klienta vyhrať.

Prečo zvoliť reklamu v nákupných porovnávačoch?

Vyhľadávanie a nakupovanie produktov prostredníctvom cenových porovnávačov umožňuje spotrebiteľom získavať informácie o cene, ponúka zjednodušené prehľady o produktoch a hodnotenia jednotlivých eshopov. Ak používatelia vyhľadávajú konkrétny tovar v produktových porovnávačoch, akými sú napríklad Heureka, Glami, Favi, Pricemania, Zboží či Najnakup, je veľmi veľká pravdepodobnosť, že používateľ už má vybraný produkt, ktorý chce zakúpiť a rozhoduje sa už len pre konkrétny e-shop.

Prečo práve reklama na Heureke?

Heureka je najväčším a najpoužívanejším nákupným porovnávačom na Slovensku a rovnako aj v Čechách. Každý mesiac Heureku navštívi viac ako 1,3 milióna reálnych užívateľov, pričom ročne ovplyvní nákupy obrovského množstva užívateľov v radoch desiatok miliónov eur. Preto predstavuje pre e-shopy efektívny predajný a marketingový kanál. Heureka poskytuje obchodom overené nástroje i nové služby, ktoré im zvýšia predaj a zároveň dokáže zostaviť efektívne zviditeľnenie pre značky a produktové rady.

Ako funguje inzercia na Heureke?

Na propagovanie vašich produktov na Heureke, musíte mať v prvom rade správny XML súbor, ktorý by mal obsahovať niekoľko základných elementov, podľa ktorých sa spárujú jednotlivé produkty s produktovými kartami. Avšak mať produktový feed na Heureke nestačí. Ak chcete na Heureke uspieť, musíte brať do úvahy niekoľko základných pravidiel:
– Mať cenu, ktorá je konkurencieschopná, ale nemusí byť nutne najnižšia.
– Reputácia vašej značky a pozitívne hodnotenia zákazníkov, môžu byť pre Vás tou najlepšou reklamou.
– Body naviac získate aj s nízkou cenou za dopravu a tovarom na sklade, keďže v dnešnej rýchlej dobe, chce väčšina zákazníkov jeden deň tovar objednať a na druhý deň ho mať.
Malý bonus navyše. Ak zákazníkom ponúknete nejaký darček alebo službu naviac je viac ako pravdepodobné, že si vyberie práve Vás.

Ako Vám vieme pomôcť my?

V reklamnej agentúre HiTT je našim cieľom, aby vaša firma aj eshop rástli. Preto Vám radi pomôžeme zoptimalizovať váš produktový feed, aby bola vaša ponuka, lepšie viditeľná a zvýšila sa tak pravdepodobnosť potencionálnych nákupov. Taktiež Vám pomôžeme so zaradením vašich produktov do relevantných kategórií a následným priradením jednotlivých parametrov ku konkrétnym produktom. Ak na Heureke dosiahnete hodnotenie Overené zákazníkmi a svoj tovar máte dostupný, vieme vám pomôcť aj s bidovaním, ktoré Vám zvýši pravdepodobnosť nákupu, zabezpečí, že sa vaša reklama bude zobrazovať sa na prvých miestach na Heureke a zároveň rozšírite počet predajných kanálov. Na zviditeľnenie sa u svojho publika Vám pomôžeme aj reklamou na vybrané produkty prostredníctvom Product ADS, pomocou ktorých sa budú vaše produkty zobrazovať na najvyšších pozíciach v jednotlivých kategóriách i vo výsledkoch vyhľadávania, pričom budú aj graficky odlíšené ikonou napríklad AKCIA, Novinka či Hit sezóny.

Ak chcete zlepšiť svoje podnikanie a zvýšiť predajnosť svojho e-shopu neváhajte nás kontaktovať. S našou pomocou sa predaj vašich produktov na Heureke rozbehne na plné obrátky.

reklama na heureke
Google Nákupy
heureka.sk
zbozi.cz
glami.sk
favi.sk