O nás

HiTT je reklamná agentúra, ktorá sa orientuje na digitálny priestor a výkonnostný online marketing. Prioritne teda pomáhame eshopom so získavaním objednávok a rastom. Skúsenosti máme však aj s brandovými kampaniami či offline printovými riešeniami. Za nami sú osem rokov skúseností, desiatky klientov a viac ako stovka realizovaných kampaní v dvadsiatich krajinách sveta.

Keď som sa snažil vysvetliť známym čo vlastne robím tak som to zhrnul do frázy “pomáham ľuďom zarobiť viac a tí mi za to platia”. Marketingu sa venujem už niečo viac ako 10 rokov. Začínal som v spoločnosti UMAKOV, kde som mal jedinečnú možnosť byť pri tom ako sa spoločnosť transformovala na nadnárodnú sieť. Ako to už býva – roboty bolo veľa a ľudí málo. Tak som tu riešil online a offline marketing – od grafiky cez PPC, SEO,  copywriting, mailing, zabezpečovanie výstav až po technickú podporu či zákaznícky servis. Najviac mi však sadol práve online marketing so svojou úžasnou možnosťou rýchlo merať výsledky. Po 6 rokoch moje kroky viedli do najväčšej východoslovenskej online reklamnej agentúry Promiseo. Tu som mal možnosť pracovať na desiatkach projektov od malých startupov, cez eshopy rôznych veľkostí až po nadnárodné reťazce. Pomôcť Vám môžem aj ako marketingový špecialista Slovak Business Agency, agentúry ktorá pomáha podnikateľom pri rozbehu podnikania

Po rokoch získavania skúseností je tu napokon HiTT – reklamná agentúra s víziou poskytovať kvalitné kreatívne riešenia v online aj offline priestore.  

 

Stanislav Šimčík

Mgr. Stanislav Šimčík

CEO HiTT

Kontakt

Neváhajte nás kontaktovať. Prvá konzultácia je na nás!

0948 312 290

info@hitt.sk

Kúpeľná 6
Prešov
(Eastcubator)